Nowe Produkty

Nowe Produkty

Obrzeża ogrodowe z kostki granitowej i kamienia

Aktywne filtry

 • Kostka połówka SZARA
  Szybki podgląd

  Kostka połówka SZARA

  24,00 zł

  Kostka granitowa "połówka" SZARA posiada wiele zastosowań, może być użyta jako obrzeże, krawężnik, element architektury ogrodowej lub tradycyjnie jako budulec chodników, ścieżek i podjazdów. Dostępna w dwóch rozmiarach: 8/10/5 oraz 15/17/8

  Szczegóły dostawy

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Obrzeże Szare
  Szybki podgląd

  Obrzeże Szare

  25,00 zł

  Surowo łupane obrzeża/oporniki o wymiarach 10x20x40 są wspaniałym materiałem wykończeniowym przy każdego rodzaju nawierzchniach wykonanych z kostki granitowej. Obrzeża granitowe zabezpieczają przed rozsuwaniem się elementów chodnika.

  Szczegóły dostawy

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Kamień murowy
  Szybki podgląd

  Kamień murowy

  44,00 zł

  Kamień murowy granitowy SZARY - Strzegom
  Surowo-łupany w rozmiarze 20x20x40cm

  WAGA 1 sztuki to około 40kg

  Szczegóły dostawy

  Ostatnie sztuki w magazynie
 • Kostka połówka CZARNA szwed
  • Nowy
  Szybki podgląd

  Kostka połówka CZARNA szwed

  43,00 zł

  Kostka granitowa połówka CZARNA - SZWED, dostępna w rozmiarze 10x10x5cm
  Cięto-łupana, posiada jeden lub dwa boki cięte.

  Szczegóły dostawy

  Ostatnie sztuki w magazynie

Funkcjonalne dekoracje powinny być nie tylko wytrzymałe i trwałe, ale również atrakcyjnie wizualnie. Z tego powodu bardzo często wykorzystuje się kamień murowy, który wykazuje wysoką odporność na zmieniające się warunki atmosferyczne. Dzięki swojej konstrukcji oraz estetycznemu wyglądowi stosowany jest między innymi w ogrodzie bądź też na działkach. Kamień na obrzeża może stanowić ciekawą ozdobę dopełniającą aspekty wizualne całej konstrukcji.

Szerokie zastosowanie kamienia

Dzięki swoim wyjątkowym atrybutom, murowy kamień dekoracyjny wykorzystywany na obrzeżach jest nie tylko praktyczny, ale również przyjemny dla oka. Sprawdzają się przede wszystkim w ogrodach, ponieważ wyglądają w nich bardzo naturalnie. Możemy w bardzo łatwy i szybki sposób uatrakcyjnić nasze zielone alejki wykorzystując murowe obrzeża. W naszej ofercie znajdziesz szereg ciekawych rozwiązań, które sprawdzą się w Twoim zielonym zakątku jako obramowania rabat kwiatowych, bogatych w owoce krzewów czy też sadzawek i oczek wodnych.

Nie bez powodu to właśnie wysokiej jakości kamień na obrzeża jest jednym z naszych najchętniej kupowanych produktów. Jest on idealny do wykończenia schodów, skarp czy murków ogrodzeniowych. Kamień ten, dzięki swojej trwałości, gwarantuje długotrwały efekt estetyczny oraz stabilność konstrukcji. Dostępny w różnych rodzajach i odcieniach, pozwala na stworzenie spójnej i eleganckiej aranżacji przestrzeni zewnętrznej. W ofercie posiadamy również fachowe doradztwo, które pomoże Państwu w wyborze idealnego rozwiązania, dopasowanego do charakteru i stylu otoczenia.