Grys czarny - Bazalt

Dzięki swej kontrastującej, ciemnej barwie doskonale sprawdzi się na tarasach oraz alejkach. Dostępny w czterech frakcjach: 2÷5mm, 5÷8mm; 8÷16mm. 16-32mm

Szczegóły dostawy

Frakcja
  • 2-5 mm
  • 5-8 mm
  • 8-16 mm
  • 16-32 mm
800
16,00 zł

(16,00 zł za 25kg)

Brutto Czas dostawy 2-3 dni


Charakteryzuje się jednym z najładniejszych wyrazistych kolorów. Idealny do uzupełniania rabatek, oczek wodnych, skalników, czy też do tworzenia ścieżek, alejek oraz opasek wokół domu. Ilość kruszywa jaką potrzebujemy zależy od jego frakcji. Wydajność gryzu bazaltowego oscyluje miedzy 14, a 16 m2 na tonę w zależności od powierzchnia, na której będzie on wykorzystywany. Jeżeli kruszywo, ma być położone na bardzo nierównych odcinkach, należy liczyć się z tym, że będzie potrzeba znacznie więcej materiału. Jeżeli chodzi o wydajność w odniesieniu do frakcji, to im drobniejsze kruszywo, tym większa jego wydajność.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości surowce, które spełniają funkcje dekoracyjne oraz praktyczne. Grys czarny bazalt to wyjątkowe kruszywo, które wyróżnia się swoją głęboką, czarną barwą. Grys ten doskonale sprawdzi się jako element dekoracyjny w ogrodzie, tarasie czy podjazdach, dodając im elegancji i nowoczesnego charakteru. Jeśli natomiast szukasz wariantu o naturalnym wyglądzie, polecamy kruszywo łamane bazaltowe. Jego nieregularne, łamane kształty nadają przestrzeni niepowtarzalnego uroku, a jednocześnie wyróżniają się trwałością i wytrzymałością.

800 Przedmioty

Specyficzne kody