Grys zielony - Serpentynit

Serpentynit idealnie nadaje się jako dekoracja wokół domu, w ogrodzie oraz wszędzie tam, gdzie będzie miał częsty kontakt z wodą. Dzięki swoim właściwościom mokry mieni się różnymi odcieniami zieleni, stąd często wykorzystywany jest przy budowie kaskad wodnych. Dostępny w dwóch frakcjach: 8÷16mm i 16-32mm

Szczegóły dostawy

Frakcja
  • 8-16 mm
  • 16-32 mm
0
16,00 zł

(16,00 zł za 25kg)

Brutto

Grys serpentynitowy jest całkowicie neutralny i nie wchodzi w reakcję z roślinami zabezpieczając je przed wysuszeniem. Ilość kruszywa jaką potrzebujemy zależy od jego frakcji. Wydajność grysu oscyluje miedzy 12, a 16 m2 na tonę w zależności od powierzchnia, na której będzie on wykorzystywany. Jeżeli kruszywo, ma być położone na bardzo nierównych odcinkach, należy liczyć się z tym, że będzie potrzeba znacznie więcej materiału. Jeżeli chodzi o wydajność w odniesieniu do frakcji, to im drobniejsze kruszywo, tym większa jego wydajność.

W naszej ofercie znajdują się wyjątkowe kruszywa ozdobne, które mogą nadać Twojemu ogrodowi wyjątkowego uroku. Serpentynit zielony to wysokiej jakości dekoracji, które charakteryzują się intensywnym kolorem. Głęboki odcień przyciąga wzrok i nadaje naturalny wygląd. Jego piękne, mieniące się wzory dodają elegancji i wyjątkowości każdemu otoczeniu. Grys to delikatniejsza odmiana kruszywa, o drobniejszych ziarnach, które tworzą jednolitą, zielonkawą powierzchnię. Dzięki swojemu niezwykłemu kolorowi, oba kruszywa ozdobne idealnie komponują się z otaczającą roślinnością, tworząc harmonijną atmosferę.

0 Przedmioty

Specyficzne kody